Serwis kampera

Nie pozwól, by usterki zatrzymały Cię w trasie i postaw na serwis kampera. Wykonamy Dla Ciebie proste i złożone naprawy. Interweniujemy w nagłych wypadkach i realizujemy kompleksowe renowacje. Ponad 10 lat doświadczenia HEL-CAMP gwarantuje Ci bezpieczne podróżowanie i komfortowe mieszkanie w drodze. Wiemy, że kamper to wartościowa inwestycja na lata i zasługuje, by zadbać o jego każdy detal.

Serwis kamperów – co możesz nam zlecić?

Przeglądy sezonowe
Kampery to złożone systemy, które mocno eksploatujesz podczas licznych podróży. Nie wszystkie usterki naprawisz samodzielnie, dlatego zdaj się na nas. Przygotujemy Twój kamper przed sezonem i odnowimy po długich wojażach. Jeśli korzystasz z domu na kółkach przez cały rok, tym bardziej zapraszamy na cykliczny serwis kampera! A gdy jeździsz sezonowo, możesz zostawić go u nas na bezpieczne zimowanie.

Naprawy
Naprawiamy uszkodzone sprzęty w kamperze od lodówek i kuchenek przez bojlery po anteny. Wymienimy zużytą tapicerkę, usuniemy zagrzybienie, uszczelnimy okna, wzmocnimy poszycie, odnowimy zabudowę. Jeśli trzeba, zmienimy olej, lub opony i sprawdzimy hamulce, ale nie zajmujemy się kompleksową mechaniką pojazdową. Potrzebujesz innej naprawy? Chętnie wykonamy ją dla Ciebie.

Instalacje
Podczas serwisu kampera sprawdzamy i naprawiamy instalacje wewnętrzne w Twoim pojeździe. Masz pod kontrolą elektrykę, gaz, wodę i inne kluczowe elementy w kamperze, takie jak klimatyzacja czy ogrzewanie. Dzięki temu podróżujesz swobodnie i bez przestojów, ciesząc się pełną wolnością odkrywców.

Zmiany wyposażenia
Szukasz nowej aranżacji wnętrza kampera? A może chcesz go rozbudować o nowe funkcjonalności? W ramach serwisu kampera doposażymy Twoje auto kempingowe wedle życzenia. Meble, elektronika, dodatkowe bagażniki, mocowania, drabinki, a może własne źródło zasilania, markiza lub specjalne oświetlenie? Ty wybierasz, my fachowo montujemy.

Remont kapitalny
Twój kamper znajdzie u nas pomoc także w przypadku poważnych uszkodzeń jak kolizje, wypadki losowe czy długi czas nieużytkowania. Z naszym serwisem Twój dom na kółkach zyska nowe życie. Zreperujemy kuchnię, toaletę, część wypoczynkową, dokonamy renowacji zabudowy oraz wymiany starego lub zużytego sprzętu. Pełną metamorfozę kampera masz w zasięgu ręki.

Serwis kamperów we Władysławowie – tu jesteśmy
Wpadnij na Hel i zostaw pojazd do przeglądu. Mamy tu wszystko, czego potrzebujesz, by wyjechać od nas sprawną maszyną w kolejną podróż. Zrealizowaliśmy już setki napraw i modernizacji. Mamy też pomysł na Twojego kampera. W naszym przestronnym warsztacie możesz liczyć na:

  • Całoroczną dostępność fachowców.
  • Precyzyjną diagnozę uszkodzeń.
  • Realizację prac zgodnie z ustaleniami.
  • Bezpieczny transport kampera (ciężarówki, lawety, ubezpieczenie).
  • Oryginalne części zamienne.
  • Szeroki dobór nowoczesnych akcesoriów w naszym sklepie.
  • Terminowe wykonanie serwisu przez ekspertów z doświadczeniem.
  • Masz też przyczepę kempingową, która wymaga przeglądu? Sprawdź ofertę serwisu przyczep.

Zobacz efekty – tak może wyglądać Twój kamper

Zamów serwis kampera

Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę dla siebie.
Omówimy zakres prac. Odpowiemy na każde pytanie.
Twój kamper będzie śmigał jak nowy.