Serwis przyczep kempingowych

Serwis przyczep kempingowych HEL-CAMP to jakość, której oczekujesz, by cieszyć się wygodnym i beztroskim wypoczynkiem, gdy tylko zapragniesz. Przygotujemy Twoją przyczepę do sezonu. Zadbamy o to, by wyglądała i działała jak nowa. Możemy zmienić aranżacje, wyposażenie, dostarczyć nowe części. Gdy Twoja przyczepa wymaga wsparcia, zgłoś się do nas.

Serwis przyczep kempingowych – co robimy?

Przygotowanie do sezonu
Wykonujemy prace serwisowe, które zapewnią Ci wygodę na cały sezon. Ustawiamy przyczepy. Rozkładamy przedsionki. Montujemy i poziomujemy podłogi. Myjemy pojazdy, sprzątamy i odświeżamy wnętrza. Nasz serwis przyczep kempingowych to także wsparcie po sezonie. Składamy i czyścimy wszystkie elementy i jeśli chcesz, zapewnimy im bezpieczne zimowanie.

Naprawy
Usuwamy usterki wynikające z bieżącej eksploatacji oraz realizujemy gruntowne naprawy. Wymieniamy elementy układów jezdnych – opony, hamulce, koła. Reperujemy przestrzeń mieszkalną – meble, poszycia, podłogi, przedsionki. Korzystasz z odnowionej przyczepy gotowej do kolejnej przygody.

Instalacje
Serwis przyczep kempingowych to również usługi przeglądu instalacji gazowej, elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej. Zadbamy o to, by były szczelne, drożne i dostępne. Likwidujemy awarie, wymieniamy lub rozbudowujemy elementy instalacji, a Ty cieszysz się niezakłóconym wypoczynkiem.

Doposażenie
Korzystanie z przyczepy nigdy się nie nudzi, bo zawsze możesz coś w niej zmienić. Od nowego sprzętu, który podniesie bezpieczeństwo użytkowania przez wyposażenie, które poprawi komfort podróży po akcesoria luksusowe. W ramach serwisu przyczep kempingowych zamontujemy wszystko, co sobie wymarzysz.

Remont generalny
Jeśli Twoja przyczepa stała nieużywana przez lata, a przenikająca przez nieszczelności wilgoć doprowadziła do przegnicia lub korozji materiałów i elementów wyposażenia, potrzebujesz pomocy kompleksowej. Pełne renowacje przyczep wykonujemy także wtedy, gdy chcesz, by zakupiona przez Ciebie używka wyglądała „po Twojemu”.

Serwis powypadkowy
Zapewniamy wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Usuwamy szkody powstałe wskutek kolizji komunikacyjnych. Nasz powypadkowy serwis przyczep kempingowych postawi Twój ukochany dom na kółkach na nogi.

Serwis HEL-CAMP – gdzie nas znajdziesz?

Serwis mobilny
Mobilny serwis przyczep kempingowych przyda Ci się szczególnie wtedy, gdy przyczepa stoi na kempingu i służy jako sezonowy domek wypoczynkowy. Dotrzemy do Ciebie w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nasze dedykowane auta warsztatowe są w pełni wyposażone, by dokonać szybkich napraw, rozstawić i zwinąć niezbędne elementy czy odświeżyć wnętrze przyczepy.

Serwis na miejscu
Na kompleksowe usługi serwisowe przyczep kempingowych zapraszamy do naszego całorocznego stacjonarnego warsztatu we Władysławowie. Wpadnij na Hel i zostaw nam przyczepę do renowacji. Jeśli masz trudność z dotarciem do nas o własnych siłach, zapewnimy fachowy i bezpieczny transport małych i większych przyczep. Setki realizacji i lata doświadczenia to gwarancja, że Twoja przyczepa jest w dobrych rękach.

Zobacz nasze realizacje

Serwis przyczep kempingowych – cena

Zastanawiasz się, ile to Cię będzie kosztowało i czy warto remontować przyczepę? Szczegółowe wyceny ustalamy indywidualnie. Ale już teraz możesz sprawdzić koszt podstawowych usług w naszym cenniku.

Zamów serwis

Chcesz wiedzieć więcej? Masz nietypowe zlecenie?
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.