Zimowanie kampera – Władysławowo

Czeka Cię dłuższa przerwa w wojażach lub masz kamper sezonowy, z którym trudniej podróżować zimą? Zadbaj o bezpieczne zimowanie kampera i wybierz HEL-CAMP. Jesteśmy największym na Pomorzu strzeżonym placem postojowym. To opcja bezpieczniejsza niż miejsce pod blokiem czy domem i mniej kosztowna niż standardowy parking. Zimujemy auta kempingowe ponad 10 lat i rokrocznie wracają do nas setki zadowolonych podróżników. Mamy miejsce także dla Ciebie.

Zimowanie kampera – co oferujemy?

Przechowanie kampera 1.09-30.04
Podróżujesz kamperem od wiosny do jesieni i chcesz, by bezpiecznie przeczekał kilka zimowych miesięcy? Przyjmiemy go do nas. Dysponujemy pojemnym, ogrodzonym i objętym monitoringiem placem we Władysławowie. Określasz czas, którego potrzebujesz, podpisujemy umowę i problem z głowy.

Serwis w zimie
Krótki czas wolny między wyjazdami możesz wykorzystać na odświeżenie pojazdu. Poza zimowaniem kampera polecamy nasz stacjonarny serwis w pełni wyposażonym warsztacie na Półwyspie Helskim. Wykonamy niezbędne naprawy, przejrzymy instalacje, zamontujemy nowy sprzęt, doposażymy. Skorzystaj z usługi serwisu w czasie zimowania.

Sprzedaż (komis) w czasie zimowania
Chcesz sprzedać kamper w sezonie zimowym, by nie tracić czasu i dobrej pogody wiosną? Wykorzystaj okres pobytu kampera w przechowalni i oddaj nam go w komis. Twój pojazd bezpiecznie zimuje, a my szukamy kupca i pokazujemy auto kempingowe potencjalnym chętnym.

Usługi dla przyczep kempingowych i podłodziowych
Oprócz zimowania kampera zapewniamy okresowe lokum także dla przyczep z całym osprzętem (podłogi, przedsionki, akcesoria). W razie potrzeby mamy dla nich również parking na lato od 1.05 do 31.08. Jeśli to coś dla Ciebie, sprawdź szczegóły zimowania przyczep – link]

Regulamin zimowania – jasne zasady dla Twojego bezpieczeństwa

Mamy za sobą lata doświadczenia i cieszymy się zaufaniem naszych gości. Jesteśmy transparentni i na zimowanie kampera, przyczepy kempingowej lub innego pojazdu czy sprzętu podpisujemy umowę. Ustalamy termin i koszt oraz spisujemy protokół zdawczo-odbiorczy stanu technicznego pojazdu. Możesz na nas liczyć!

Poznaj zapisy i pobierz Regulamin

Zimowanie w HEL-CAMP w skrócie to:

  • 1,5 ha przestrzeni
  • 150 miejsc na zimowanie kampera
  • Miejsce dla przyczep, łodzi, quadów, skuterów
  • Przestrzeń magazynowa na akcesoria i sprzęt
  • 24/7 monitoring i ogrodzenie
  • Nowoczesny system alarmowy i antynapadowy
  • Ubezpieczenie firmy to Twoja gwarancja
  • Bezpieczeństwo przy współpracy z Agencją Ochrony

Zobacz miejsce postojowe Twojego kampera

Cena zimowej przechowalni

Cena za sezon
Zimowanie kampera na naszym placu na Półwyspie Helskim to koszt 700 zł netto.

Masz dodatkowy sprzęt do zimowania?
Oferujemy jeden cennik dla różnych rodzajów i wielkości pojazdów kempingowych. Zostaw u nas także na zimę: skuter, quada, łódź, przyczepę kempingową lub przyczepę przyłodziową.

Cennik

Sprawdź wariant dla siebie w naszym szczegółowym cenniku usług

Zaklep parking na zimowanie kampera już dziś

Czekamy na wizytę Twojego kampera. Skontaktuj się z nami i rezerwuj terminy.