Zimowanie przyczepy kempingowej – Władysławowo

Szukasz bezpiecznej i taniej opcji na zimowanie przyczepy kempingowej, przyczepy podłodziowej, a może kampera, skutera czy quada? Już ją masz. HEL-CAMP to największy na Pomorzu strzeżony plac postojowy, który jest pewniejszy niż miejsce pod blokiem czy domem i bardziej opłacalny niż standardowy parking. Poznaj zasady oraz koszt zimowania przyczepy kempingowej i miej problem z głowy!

Zimowanie przyczepy kempingowej – co wybierasz?

Przechowanie 1.09-30.04
Czas beztroskiego wypoczynku dobiega końca i szukasz spokojnej i sprawdzonej przystani dla swojej przyczepy? Mamy dla Ciebie miejsca na naszym przestronnym, monitorowanym i w pełni ogrodzonym placu we Władysławowie. Zapraszamy na 8 miesięcy lub krócej.

Zimowanie podłóg, przedsionków, sprzętu
Samo zimowanie przyczepy kempingowej to nie wszystko. Dodatkowo możesz wykupić u nas przechowanie elementów wyposażania (podłogi, przedsionki, sztuczna trawa) oraz zamówić transport, zwinięcie posezonowe lub rozstawienie elementów domu na kółkach na lato.

Serwis w zimie
Zima to dobry czas na zmiany. Jeśli Twoja przyczepa potrzebuje napraw, modernizacji, wymiany sprzętu, sprawdzenia instalacji, uszczelnienia okien lub zmiany aranżacji, skorzystaj z usługi serwisu w czasie zimowania.

Parking letni 1.05-31.08
Oferujemy letnie miejsca parkingowe dla przyczep kempingowych i przyczep podłodziowych. Zostawiasz u nas sprzęt transportowy i cieszysz się wakacjami na wodzie na skuterze, łodzi czy desce. A przy okazji zamówisz serwis obu typów pojazdów.

Sprzedaż (komis) w okresie zimowania
W ramach zimowania przyczepy kempingowej możesz oddać ją nam w komis. Jeśli chcesz sprzedać swoją przyczepę, znajdziemy kupca. Twój pojazd spokojnie zimuje, a my zajmujemy się resztą zgodnie z zasadami komisu.

Regulamin zimowej przechowalni – Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Od 10 lat co roku z naszej przechowalni korzysta ponad 200 klientów. Możesz więc nam zaufać. Jesteśmy transparentni i na zimowanie przyczepy kempingowej, kampera lub innego pojazdu czy sprzętu podpisujemy umowę. Ustalamy termin, usługi dodatkowe, spisujemy protokół stanu technicznego przyczepy kempingowej, koszt zimowania.

Poznaj zasady i pobierz dokumenty

Zimowanie w HEL-CAMP w skrócie to:

  • 1,5 ha przestrzeni
  • 150 miejsc na zimowanie przyczepy kempingowej z akcesoriami
  • Zimowanie kamperów, łodzi, quadów, skuterów
  • Magazynowanie podłóg, przedsionków, sprzętu
  • 24/7 monitoring i ogrodzenie
  • Nowoczesny system alarmowy i antynapadowy
  • Ubezpieczenie firmy to Twoja gwarancja
  • Bezpieczeństwo przy współpracy z Agencją Ochrony

Zobacz, gdzie będzie zimowała Twoja przyczepa kempingowa

Ile kosztuje zimowanie przyczepy kempingowej?

1 cennik, różne pojazdy
Upraszczamy temat, oferując wspólny cennik dla różnych pojazdów bez względu na wielkość.
Koszt zimowania przyczepy kempingowej, kampera czy skutera jest więc taki sam.

Ceny od…
Ceny zaczynają się już od 700 zł netto za sezon.
Osobno wyceniamy usługi dodatkowe (transport, rozstawienia, zwinięcia, serwis).

Pakiety usług taniej
Wybierz pakiet i oszczędzaj. Płacisz raz, korzystasz podwójnie.
Wykup jedną z najchętniej wybieranych przez naszych klientów opcji: zimowanie przyczepy kempingowej + rozstawienie na sezon.

Cennik

Sprawdź wariant dla siebie w naszym cenniku usług.

Zarezerwuj miejsce już dziś

Chcesz zamówić usługę zimowania? Masz dodatkowe pytania? Zastanawiasz się, czy koszt zimowania przyczepy kempingowej na pewno Ci się zwróci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, by rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnić najkorzystniejsze warunki. Skontaktuj się z nami.